Słynna lampa żarówka – na czym polega jej fenomen?

Lampa jak żarówka już od dawna jest jednym z najchętniej wybieranych akcesoriów do wystroju domu. Jej niesłabnąca popularność sprawia, że jej liczne odmiany z pewnością znajdą swoje miejsce w pomieszczeniach o różnym metrażu i kolorystyce. Co jeszcze warto wiedzieć, wybierając lampę w kształcie żarówki?

Do wyboru, do koloru

Dobrą wiadomością dla entuzjastów niebanalnych połączeń w pomieszczeniach jest to, że górna część lampy żarówki dostępna jest w różnych barwach. Do tych najpopularniejszych należą te w odcieniu intensywnej czerni, delikatnej bieli, metalicznego srebra albo starego złota, ale nie brakuje w tym wypadku także całej palety żywych, tęczowych kolorów idealnych np. do dziecięcego pokoju. Niektóre modele posiadają funkcję ściemniania, co umożliwia użytkownikom dopasowanie intensywności światła do samopoczucia lub warunków pogodowych panujących za oknem. Dzięki temu rewolucyjnemu rozwiązaniu wprawienie się w odpowiedni nastrój jest na wyciągnięcie ręki.

Lampa żarówka odpowiedzią na wymagania klientów

Sporym udogodnieniem jest jeszcze możliwość doboru rodzaju klosza lampy żarówki. Ten matowy o mlecznej barwie lub całkiem przezroczysty zachwyci tych, którzy uwielbiają rozwiązania dwa w jednym. Sam kształt lampy nada pokojowi niebanalności, a tradycyjny kolor żarówki będzie współgrał z zamiłowaniem właściciela do klasycznych rozwiązań. Miłośnicy niesztampowego podejścia w urządzaniu wnętrz będą pod wrażeniem żarówki wypełnionej mieniącymi się cienkimi drucikami wykonanymi z metalu. Kolejnym plusem jest perspektywa wyboru przez nabywcę lampy na kablu, którego długość można dostosować do wysokości pomieszczenia i własnej wygody. Natomiast lampy żarówki w formie okazałego żyrandola na pewno na długo zostaną w przytulnym salonie.